Кошик
4 відгуків
ООО "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТЕРАБУДІНВЕСТ"
+380 (67) 504-26-82
+380 (44) 390-69-82

Про нас

Компанія «ТЕРАБУДИНВЕСТ» є одним з постачальників сучасних високо-технологічних систем кондиціонування , вентиляції, опалення та водопостачання в Україні.

У своїй діяльності на ринку ми орієнтується на роботу з виробниками які змогли зарекомендувати себе як надійних партнерів. Якість продукції, ціноутворення, своєчасність поставок, виконання гарантійних зобов'язань, наявність ремонтної бази. Це короткі вимоги, без дотримання яких ми не беремо на себе відповідальність в просуванні бренду на ринок України. Завдяки накопиченому досвіду, постійно орієнтуючись на технічні інновації в області вирішення інженерних систем будівель і споруд, співробітники компанії якісно і в стислі терміни виконують весь комплекс робіт по розділах кондиціонування, вентиляція, опалення та водопостачання:

  • Вибір концепції, проектне рішення, підбір обладнання оцінка проекту;
  • Розробка проектної документації;
  • Комплектація і постачання всього необхідного обладнання;
  • Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи своїми силами;
  • Гарантійне та пост гарантійне обслуговування;
  • Ремонтні роботи будь-якої складності;

Професійно виконаний монтаж гарантує надійність і довговічність експлуатації інженерних систем.

Багаторічний досвід роботи і добре оснащена технічна база дозволяють знаходити оптимальні рішення в співвідношенні «ціна-якість». Крім монтажу нових інженерних мереж, ми надаємо повний комплекс послуг по реконструкції і вдосконалення морально застарілих або неефективно функціонуючих систем. За погодженням із замовником ми виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування об'єкта.

Структура компанії, злагоджена робота, налагоджені зв'язки з виробниками та постачальниками - весь комплекс дозволяє нам вирішувати поставлені Вами завдання у відведені терміни, гарантує бездоганну якість!

Інформація про компанію

Назва:
ООО "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТЕРАБУДІНВЕСТ"
Тип компанії:
Торгова компанія, Компанія, що надає послуги
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner